Vacature junior financieel medewerker

Vacature junior financieel medewerker

Kom jij ons team versterken? Per direct zijn wij op zoek naar een junior financieel medewerker voor 40 uur per week.

 • Datum nieuwsitem
vacature

Kom jij ons team versterken?

Per direct zijn wij op zoek naar een junior financieel medewerker voor 40 uur per week.

Wie zoeken wij?
We zijn op zoek naar een junior financieel medewerker voor 40 uur per week

 • HBO werk- en denkniveau gericht op Bedrijfsadministratie
 • 0-2 jaar administratieve werkervaring
 • Cijfermatig inzicht
 • Accuraat, zelfstandig en communicatief vaardig
 • Gedreven/flexibele instelling
 • Teamspeler

Wie is Vink Bouw?
Vink Bouw uit Nieuwkoop is een ondernemende bouwer. We realiseren hoofdzakelijk in eigen ontwikkeling projecten of zijn in het voortraject bij een project betrokken waarbij de wensen van de opdrachtgever en kopers centraal staan. Door de groei van het aantal projecten en de bijbehorende administraties zoeken wij uitbreiding op onze financiële afdeling.

Vink Bouw is een betrouwbare partner die staat voor duurzaamheid, kwaliteit en kennis. Een bedrijf waarin jonge mensen zij aan zij met de ervaren Vink Bouwers werken. Kennisoverdracht, een goede werksfeer en proactief meedenken met elkaar, onze klanten en samenwerkingspartners staan hierbij centraal.  

Wat zijn je werkzaamheden?

 • Werkzaamheden op de crediteurenadministratie: boeken van inkoopfacturen, zowel project- als algemene facturen; factuurcontrole; controleren van boekingsverslagen m.b.t. inkoopfacturen 
 • Communiceren met interne en externe klanten
 • Debiteuren aanmanen
 • Boeken van bankafschriften
 • Overige administratieve werkzaamheden
 • Bovengenoemde werkzaamheden zijn ook voor de diverse BV’s die onderdeel van Vink Bouw uitmaken.

Wat hebben wij jou te bieden?
Wij bieden een leuke functie binnen een platte en dynamische organisatie met doorgroeimogelijkheden. Door de korte lijnen is er een prettige en open werksfeer. Daarnaast bieden wij een prima salaris en goede secundaire voorwaarden met o.a. mogelijkheden tot opleidingen en cursussen.

Wil jij ons team komen versterken? Solliciteer dan snel! Je kunt je sollicitatie sturen naar mvd@vinkbouw.nl

Voor meer informatie kun je contact opnemen met Martin van Diemen, hoofd administratie via 0172 - 520 260.