Skip to main content
Event

Bezoek project Spark tijdens de Dag van de Bouw!

02 juni 2026

Het is een van de meest uitdagende bouwlocaties van Utrecht: het Smakkelaarsveld direct naast Utrecht Centraal. Hier bouwen we in opdracht van ontwikkelaar Lingotto aan Spark. Een complex, modern project midden in de stad. Op zaterdag 20 juni 2026 openen we de hekken tijdens de Landelijke Dag van de Bouw. Grijp je kans, want dit wordt een open dag op hoog niveau!

Spark

Een kijkje achter de schermen

Spark is niet zomaar een bouwproject. We bouwen hier drie iconische gebouwen (Het Haven-, Park- en Kadegebouw) en een gloednieuw stadspark, pal boven de trambaan en naast de drukste fietspaden van Nederland. Hoe lossen we die logistieke puzzel op? En hoe gaan de gebouwen er straks vanbinnen uitzien?

Speciaal voor de Dag van de Bouw hebben we een route over de bouwplaats uitgezet. Wandelend door het project ontdek alles over de locatie, uitdagingen, complexe techniek achter de bouw en de groene toekomst van het Smakkelaarspark. 

Een project als Spark is het resultaat van een ijzersterke samenwerking. Daarom staat niet alleen ons team van Vink Bouwers voor je klaar, maar is onder andere ook ontwikkelaar Lingotto aanwezig! 

Praktische informatie

  • Wanneer: zaterdag 20 juni 2026

  • Tijd: tussen 10:00 uur en 14:00 uur

  • Locatie: Smakkelaarsveld 115, Utrecht

  • Toegang: De bouwplaats is alleen te betreden voor personen met de leeftijd van 12+. Toegang is gratis!

Zien we je daar? 

Spark